ÜLDKONTAKT JA REKVISIIDID

AS Operail

Metalli 3

10615   Tallinn

 

Tel:   +372 615 7600

Faks: +372    615 7623

E-post:   info@operail.com

Raamatupidamine:   accounting@operail.com  

Äriregistri kood 11575850

KMKR nr EE101273846

TP 012438

 

Swedbank

IBAN: EE432200221044367465

SWIFT/BIC: HABAEE2X

SEB Pank

IBAN: EE041010220094644019

SWIFT/BIC: EEUHEE2X 

 

Luminor Bank 

IBAN: EE521700017002184548

SWIFT/BIC: NDEAEE2X

JUHATUS

Raul Toomsalu
Raul Toomsalu

Juhatuse esimees


Tel:  +372   615   7600

info@operail.com

Paul Priit Lukka
Paul Priit Lukka

Finantsdirektor, juhatuse liige


Tel:  +372   615   7600

info@operail.com

VALDKONDADE KONTAKTID

Mart Haugas
Mart Haugas

Kaubaveo äriüksuse juht


Tel:  +372   615   7640

mart.haugas@operail.com

Priit Meos
Priit Meos

Vagunite äriüksuse juht


Tel:  +372   615   7634

priit.meos@operail.com

Rain Johanson
Rain Johanson

Remondi äriüksuse juht


Tel:  +372   322   6301

rain.johanson@operail.com

Jane Etverk
Jane Etverk

Personali- ja turundusjuht


Tel:  +372   5620   3609

jane.etverk@operail.com

Urmas Peterson
Urmas Peterson

Müügiosakonna juht


Tel:  +372   615   7660

urmas.peterson@operail.com

Maire Talihärm
Maire Talihärm

Mahukaupade müügijuht


Tel:  +372   615   7662

maire.taliharm@operail.com

Avo Dimitrijev
Avo Dimitrijev

Müügijuht


Tel:  +372   615   7661

avo.dimitrijev@operail.com

Kirill Spektor
Kirill Spektor

Veotingimuste peaspetsialist


Tel:  +372   615   7666

kirill.spektor@operail.com

Andrus Annuk
Andrus Annuk

Haldusosakonna juht


Tel:  +372   615   7606

andrus.annuk@operail.com

Martin Laur
Martin Laur

Ohutus- ja kvaliteediosakonna juht


Tel:  +372   615   7628

martin.laur@operail.com

PIIRKONDADE KONTAKTID

Muuga-Maardu piirkond: Muuga ja Maardu jaam

Svetlana Balandina
Svetlana Balandina

Tel:  +372   615   8406

Faks:  +372   615   8406

svetlana.balandina@operail.com

Nuudi tee 19, Muuga

Ülemiste piirkond: Ülemiste, Tapa ja Paldiski jaam

Inara Faizova
Inara Faizova

Tel:  +372   615   8203

Faks:  +372   615   8248

inara.faizova@operail.com

Suur-Sõjamäe 5, Tallinn

Narva piirkond: Narva, Jõhvi, Rakvere, Vaivara ja Kohtla jaam

Nadežda Akrõmova
Nadežda Akrõmova

Tel:  +372   356   7602

Faks:  +372   356   7636

nadezda.akromova@operail.com

Vaksali 14, 20308 Narva

Tartu-Valga piirkond: Tartu, Jõgeva, Põlva, Koidula ja Valga jaam

Ljudmilla Tars
Ljudmilla Tars

Tel:  +372   737   3202

Faks:  +372   737   3621

ljudmilla.tars@operail.com

Riia mnt 43, Tartu

PRESSILE

AS Operail kõneisik on:

Raul Toomsalu

Juhatuse esimees


Tel:  +372   615   7600

info@operail.com

Raul Toomsalu

Pressigalerii

Pressigaleriist leiate ametlikud  fotod,  mida meediakajastuste juures kasutada. Kasutamisel palun viidata pildi allikale.