ÜLDKONTAKT JA REKVISIIDID

AS Operail

Metalli 3

10615   Tallinn

 

Tel:   +372 615 7600

Faks: +372    615 7623

E-post:   info@operail.com

Raamatupidamine:   accounting@operail.com  

Arved: arved@operail.com 

Äriregistri kood 11575850

KMKR nr EE101273846

TP 012438

 

Swedbank

IBAN: EE432200221044367465

SWIFT/BIC: HABAEE2X

SEB Pank

IBAN: EE041010220094644019

SWIFT/BIC: EEUHEE2X 

 

Luminor Bank 

IBAN: EE521700017002184548

SWIFT/BIC: NDEAEE2X

JUHATUS

Raul Toomsalu
Raul Toomsalu

Juhatuse esimees


Tel:  +372   615   7600

info@operail.com

Paul Priit Lukka
Paul Priit Lukka

Finantsdirektor, juhatuse liige


Tel:  +372   615   7600

info@operail.com

VALDKONDADE KONTAKTID

Valentin Pallase
Valentin Pallase

Kaubaveo äriüksuse juht


Tel:  +372   615   7640

valentin.pallase@operail.com

Priit Meos
Priit Meos

Vagunite äriüksuse juht


Tel:  +372   615   7634

priit.meos@operail.com

Rain Johanson
Rain Johanson

Remondi äriüksuse juht


Tel:  +372   322   6301

rain.johanson@operail.com

Jane Etverk
Jane Etverk

Personali- ja turundusjuht


Tel:  +372   5620   3609

jane.etverk@operail.com

Eero Vanaale
Eero Vanaale

Müügiosakonna juht


Tel:  +372   615   7600

eero.vanaale@operail.com

Maire Talihärm
Maire Talihärm

Mahukaupade müügijuht


Tel:  +372   615   7662

maire.taliharm@operail.com

Avo Dimitrijev
Avo Dimitrijev

Müügijuht


Tel:  +372   615   7661

avo.dimitrijev@operail.com

Kirill Spektor
Kirill Spektor

Veotingimuste peaspetsialist


Tel:  +372   615   7666

kirill.spektor@operail.com

Martin Laur
Martin Laur

Ohutus- ja kvaliteediosakonna juht


Tel:  +372   615   7628

martin.laur@operail.com

Tarmo Mäll
Tarmo Mäll

Haldusosakonna juht


Tel:  +372   615   7606

tarmo.mall@operail.com

PIIRKONDADE KONTAKTID

Muuga-Maardu piirkond: Muuga ja Maardu jaam

Svetlana Balandina
Svetlana Balandina

Ülemiste piirkond: Ülemiste, Tapa ja Paldiski jaam

Inara Faizova
Inara Faizova

Tel:  +372   615   7690

inara.faizova@operail.com

Suur-Sõjamäe 5, Tallinn

Narva piirkond: Narva, Jõhvi, Rakvere, Vaivara ja Kohtla jaam

Nadežda Akrõmova
Nadežda Akrõmova

Tartu-Valga piirkond: Tartu, Jõgeva, Põlva, Koidula ja Valga jaam

Аlla Hodorkina
Аlla Hodorkina

PRESSILE

AS Operail pressikontakt:

Priit Raamat

Kommunikatsioonijuht


Tel:  +372   5557   9956

press@operail.com

Priit Raamat

Pressigalerii

Pressigaleriist leiate ametlikud  fotod,  mida meediakajastuste juures kasutada. Kasutamisel palume    viidata pildi allikale.

 

 

Anonüümne teade

Meie Operailis hindame kõrgelt eetilist ja vastutustundlikku äritegevust ning ootame sama ka oma klientidelt ja koostööpartneritelt. Sellest tulenevalt peame ka väga oluliseks võitlust korruptsiooni vastu ning soovime ennetada võimalikke korruptsiooni juhtumeid.

 

Anonüümse teate saab nii meie töötaja, klient, koostööpartner kui ka tavakodanik jätta, kui tal esineb kahtlustus või märkab reaalset juhtumit, kus keegi on rikkunud ärieetikat, seadusi või käitunud korruptiivsel viisil.

 

Edastatud teated jõuavad otse ja ainult meie kontrollerini. Muul moel kodulehele sisestatud andmeid me ei salvesta ning vihje andja anonüümsus on garanteeritud.

 

Aitäh, et aitad meil seista eetilise ja vastutustundliku ettevõtluse eest!