Karjäär

Karjäär

Oleme raudteel tegutsenud pikalt, iseseisva organisatsioonina aga kümme aastat. Meil on nii pikki traditsioone, mida austame, kui  ka uusi algatusi, mis meie edukust veel tõestavad. Soovime olla oma klientidele  vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel. Oleme osavad, operatiivsed, soovime areneda ning julgeme proovida uusi lahendusi. Selliste isikuomadustega inimesi ootame ka tööandjana.

Meie juures on sul võimalus:

  • töötada professionaalseima meeskonnaga raudteel
  • õppida tundma keerulisi, aga põnevaid valdkondi
  • areneda ise ja aidata kaasa arengutele raudtee ja veeremi ehituse valdkonnas

Hetkel avatud konkursid

Hetkel avatud konkursse ei ole.

Natalja Orover-Korjakina

Kui sa ei leia sobivat pakkumist, kuid oled siiski huvitatud meie juures töötamisest, siis võta julgelt ühendust. Saada oma CV, soovitud ametikoht ja motivatsioonikiri meie personaliosakonna juhile:

Natalja Orover-Korjakina

Sinu mõõt Kulgeme elus ja eneseteostuses pidevalt muretsedes, kas oleme õigetel rööbastel. Ühtelugu on õhus kummitav võimalus, et suudad pakkuda enam, kui oodatakse. Enam, kui isegi endalt ootad. Tõe kriteerium on praktika ning vastused neile küsimustele saad siis, kui enda mõõtmiseks meiega liitud. Kasvõi hetkeks.

Praktika

Operailis on võimalik sooritada praktikat raudtee valdkonnas. Meie juures saab hea kogemuse, kui sind huvitab logistika ja planeerimine, jaamatöö ja dokumentatsioon, kaubavedu ja multimodaalne vedu või raudteeohutus. Samuti on võimalik tutvuda vedurite moderniseerimise, vedurite ja vagunite hoolduse ja remondi protsessiga.

Lisaks on võimalik toimetada tavapärastes valdkondades nagu personalijuhtimine, müük, turundus, IT, kvaliteedijuhtimine, arendus, finantsjuhtimine ja raamatupidamine.

Tutvu meie mõningate praktikapakkumistega siin ning oma praktikasoovi esitamiseks täida küsimustik, et saaksime teada Sinu soovidest ja ootustest ning taustast.

Koolituskeskus

Operail on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt tunnustatud läbi viima  vedurijuhi väljaõppe üldkoolitust, vedurijuhi väljaõpet sertifikaadi saamiseks ja vedurijuhi perioodilist väljaõpet.

Leonid Vätson

Koolituskeskuse koolitustega seotud küsimustele vastab meie instruktor-vedurijuht:

Leonid Vätson

Vedurijuhi üldkoolitus

Vedurijuhi üldkoolitus

Koolituse ajad ja tingimused avaldame kodulehel. Koolitus toimub üldjuhul kord aastas ja…

Vedurijuhi esmase sertifikaadi koolitus

Vedurijuhi esmase sertifikaadi koolitus

Vedurijuhid peavad lisaks vedurijuhi lubadele omama sertifikaati, mis tõendab, millises tööpiirkonnas vedurijuht…

Vedurijuhi perioodiline täiendõpe

Vedurijuhi perioodiline täiendõpe

Pakume perioodilist täiendõpet sertifikaadi pikendamiseks. Koolitusprogrammi koostame individuaalsetetest vajadustest lähtuvalt, arvestades soovitud…

Muud koolitused

Muud koolitused

Koolitame ka teisi raudteespetsialiste. Koolitusi viivad läbi kogenud spetsialistid, kes on oma…