Muud koolitused

Muud koolitused

Koolitame ka teisi raudteespetsialiste. Koolitusi viivad läbi kogenud spetsialistid, kes on oma valdkonnas aastate jooksul saanud tarviliku pädevuse ja hea praktika. Valmistame ette järgmisi raudteespetsialiste:

Tegemist on ettevalmistava koolitusega kutsekomisjoni eksamiks raudteekutse taotlemisel. Koolituse kestus on 24 tundi. Hinnad (lisandub käibemaks):

  • 1-4 inimest 360 EUR/inimene
  • 5-9 inimest 300 EUR/inimene
  • 10-15 inimest 250 EUR/inimene
  • 16-20 inimest 200 EUR/inimene

Korraldame ka ettevalmistavat koolitust tööloa taotlemiseks raudteeinfrastruktuuri valdajalt, mis on vajalik manöövrijuhina või eriveeremijuhina töötamiseks teatud raudteeinfrastruktuuri tööpiirkonnas.

Lisaks koolitame ja atesteerime kaubasaatjaid ja ‑saajaid, kes on seotud vedelkaupade peale‑ ja mahalaadimisega tsisternidesse ja punkerpoolvagunitesse. Atesteerimine toimub läbi atesteerimiskomisjoni eksami, komisjoni üheks liikmeks on kaubasaatja/saaja esindaja. Eksami edukalt sooritanule väljastatakse tunnistus, mis kehtib kolm aastat. Atesteerimiseks aitavad ette valmistuda atesteerimiseksami küsimused, millega on võimalik tutvuda SIIN.

Leonid Vätson

Koolituskeskuse koolitustega seotud küsimustele vastab meie instruktor-vedurijuht:

Leonid Vätson