ÜLDKONTAKT JA REKVISIIDID

AS Operail
Metalli 3
10615 Tallinn

 

Tel: +372 615 7600
Faks: +372 615 7623
E-post: info@operail.com
Raamatupidamine: accounting@operail.com
Arved: arved@operail.com 

Äriregistri kood 11575850
KMKR nr EE101273846
TP 012438

 

LHV Pank
IBAN: EE257700771002434123
SWIFT/BIC: LHVBEE22

SEB Pank
IBAN: EE041010220094644019
SWIFT/BIC: EEUHEE2X

 

Luminor Bank 
IBAN: EE521700017002184548
SWIFT/BIC: RIKOEE22

Merle Kurvits
Merle Kurvits

Juhatuse liige


Tel: +372 515 5002

merle.kurvits@operail.com

Valdkondade kontaktid

Maire Talihärm
Maire Talihärm

Müügijuht


Tel: +372 512 0901

sales@operail.com

Kirill Spektor
Kirill Spektor

Müügijuht


Tel: +372 5661 9301

sales@operail.com

Julia Timofejeva
Julia Timofejeva

Müügijuht


Tel: +372 5306 0873

sales@operail.com

Madiken Oja
Madiken Oja

Kommunikatsiooniosakonna juht


Tel: +372 5663 7279

madiken.oja@operail.com

Reimo Räni
Reimo Räni

Strateegia- ja arendusjuht


Tel: +372 5349 0821

reimo.rani@operail.com

Irina Begiševa
Irina Begiševa

Finantsjuht


Tel: +372 5336 3052

irina.begiseva@operail.com

Valentin Pallase
Valentin Pallase

Kaubaveo juht


Tel: +372  5680 6363

valentin.pallase@operail.com

Sanda Benbik-Voitovitš
Sanda Benbik-Voitovitš

Multimodaalsete vedude juht


Tel: +372 5300 2118

sanda.benbik@operail.com

Nadežda Akrõmova
Nadežda Akrõmova

Jaamatööosakonna juht


Tel: +372 5333 0105

nadezda.akromova@operail.com

Tambet Lõhmus
Tambet Lõhmus

Veduritööosakonna juht


Tel: +372 510 9785

tambet.lohmus@operail.com

Igor Taaksalu
Igor Taaksalu

Vagunimajanduse juht


Tel: +372 518 7428

igor.taaksalu@operail.com

Andrei Lunjov
Andrei Lunjov

Planeerimisosakonna juht


Tel: +372 5680 6757

andrei.lunjov@operail.com

Natalja Orover-Korjakina
Natalja Orover-Korjakina

Personaliosakonna juht


Tel: +372 5559 2167

natalja.orover@operail.com

Reet Rallmann
Reet Rallmann

Raamatupidamisosakonna juht


Tel: +372 523 1001

reet.rallmann@operail.com

Andre Zahharov
Andre Zahharov

Ohutusjuht


Tel: +372 5305 6509

andre.zahharov@operail.com

Tarmo Mäll
Tarmo Mäll

Haldusosakonna juht


Tel: +372 615 7600

tarmo.mall@operail.com

Tuuli Mizer
Tuuli Mizer

Jurist


Tel: +372 516 1327

tuuli.mizer@operail.com

Piirkondade kontaktid

Ülemiste ja Narva piirkond: Ülemiste, Tapa, Paldiski, Narva, Jõhvi, Rakvere, Vaivara ja Kohtla jaam

Nadežda Akrõmova
Nadežda Akrõmova

+372   615   7720


Tel: +372 5333 0105

nadezda.akromova@operail.com

Vaksali 14, 20308 Narva

Muuga-Maardu piirkond: Muuga ja Maardu jaam

Svetlana Balandina
Svetlana Balandina

Tel: +372 5304 8343

svetlana.balandina@operail.com

Veose 4, Muuga

AS Operail Leasing
Metalli 3
10615 Tallinn, Eesti
E-post: info@operail.com
Tel: +372 615 7600

Äriregistri kood 14251485
KMKR nr EE101980773

Merle Kurvits
Merle Kurvits

Juhatuse liige


Tel: +372 515 5002

merle.kurvits@operail.com

 Operail Repairs OÜ
Metalli 3
10615 Tallinn, Eesti
E-post: info@operail.com

Äriregistri kood 16235461
KMKR nr EE102374320

Mihhail Sinani
Mihhail Sinani

Tegevjuht


Tel: +372 615 7600

mihhail.sinani@operail.com

Roman Morgenson
Roman Morgenson

Vedurite remondi ja moderniseerimise osakonna juht


Tel: +372 5565 2567

roman.morgenson@operail.com

Kairi Loit
Kairi Loit

Ostu- ja järelteeninduse osakonna juht


Tel: +372 510 8223

kairi.loit@operail.com

Operaili pressikontakt:

Madiken Oja

Kommunikatsioonijuht


Tel: +372 5663 7279

press@operail.com

Madiken Oja

Pressigalerii

Pressigaleriist leiate ametlikud fotod, mida meediakajastuste juures kasutada. Kasutamisel palume viidata pildi allikale.

Vaata kõiki pilte >

Anonüümne teade

Meie Operailis hindame kõrgelt eetilist ja vastutustundlikku äritegevust ning ootame sama ka oma klientidelt ja koostööpartneritelt. Sellest tulenevalt peame ka väga oluliseks võitlust korruptsiooni vastu ning soovime ennetada võimalikke korruptsiooni juhtumeid.

Anonüümse teate saab nii meie töötaja, klient, koostööpartner kui ka tavakodanik jätta, kui tal esineb kahtlustus või märkab reaalset juhtumit, kus keegi on rikkunud ärieetikat, seadusi või käitunud korruptiivsel viisil.

Edastatud teated jõuavad otse ja ainult meie kontrollerini. Muul moel kodulehele sisestatud andmeid me ei salvesta ning vihje andja anonüümsus on garanteeritud.

Aitäh, et aitad meil seista eetilise ja vastutustundliku ettevõtluse eest!

Täname! Teie anonüümne teade on jõudnud meieni.
Kirja saatmisel esines viga. Palun proovige hiljem uuesti!
Saadan...