Tudengite huvi Operaili vastu on suur

Lisatud 23.03.2020

Märtsikuu esimesel nädalal käisime tutvumas tudengitega ning tutvustasime neile Operaili praktikavõimalusi Eesti suurimatel tudengite karjäärimessidel.

3. märtsil TalTehcis toimunud karjäärimessil Võti Tulevikku olime esindatud messiboksiga, kus tudengid said panna proovile oma teadmised raudteeveeremi kohta. Samuti jagasime seal informatsiooni praktikavõimaluste kohta ning tutvustasime Operaili tegemisi.

Ka Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengite poolt 5. märtsil korraldatud Logistikaseminaril olime kohal oma messialaga. Lisaks saime tublide tudengitega lähemalt tutvuda põnevas formaadis toimunud vestlustel, kus iga praktikasoovijaga saime tutvuda täpselt 100 sekundit. 

Selle aasta Logistikaseminari peateemaks oli Logistics Redefined ning seminari avas oma sõnavõtuga meie juhatuse esimees Raul Toomsalu, kes osales ka avakõnele järgnenud paneeldiskussionis, kus arutleti uue transpordi arengukava mõjudest Eesti logistikasektorile. Erilogistikat puuduvas teemablokis aga astus üles meie müügiosakonna peaspetsialist Kirill Spektor, kes oma ettekandes rääkis põnevatest ebagabariidilistest vedudest. 

Mõlemal üritusel oli rõõm näha, et tudengite huvi raudteesektori vastu on suur. Operailile edastas oma praktikasoovi pea 30 noort tudengit.

Foto: Artur Ivlejev