Operaili magistriõppe stipendiumi sai Janno Õunpuu

Lisatud 20.06.2019

Operaili personali- ja turundusosakonna juht Jane Etverk andis Tallinna Tehnikaülikoolis toimunud aktusel pidulikult üle Operaili magistriõppe stipendiumi inseneriteaduskonnas tootearenduse ja tootmistehnika õppekaval transporditehnika erialal õppivale Janno Õunpuu.

Operaili magistriõppe stipendiumile kandideerinud tudengite hulgast otsustas valituks Janno oma eeskujuliku õppeedukuse ja kiiduväärt valdkonnale pühendumise eest. Samuti on ta tehnikahuvilisena oma eriala tõeline fänn. Janno on enda oskusi täiendanud välistudengina Tšehhi Tehnikaülikoolis ja tegutseb aktiivselt vormeltiimi Formula Student Team Tallinn meeskonnas, panustades elektrivormeli projekteerimisse ja ehitusse.

Operaili välja pandud magistriõppe stipendium oli ette nähtud Tallinna Tehnikaülikooli ühele inseneriteaduskonna logistika või tootearendus ja tootmistehnika eriala edukale magistriõppe üliõpilasele. Stipendiumile said tudengid kandideerida Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi vahendusel.

Sihtasutus Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond loodi 1998. aastal 1991. aastal asutatud Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi õigusjärglasena. Arengufondi eesmärk on koguda ja vahendada toetusi Tallinna Tehnikaülikoolile ning kaasata Eesti ettevõtjaid koostöösse Tehnikaülikooliga.

Foto: Tallinna Tehnikaülikool